HiZMETLERiMiZ

PROJELENDiRME:

Müşterilerimizden gelen talepleri en doğru şekilde değerlendirmek için firmamız bünyesinde bulunan "Proje Personeli" tasarım halindeki yapının çizimlerinden başlayarak tüm konsepti müşterinin istekleri doğrultusunda teknik bilgi ve tecrübesiyle gereksinimlerin tam olarak karşılandığı aynı zamanda da ekonomik anlamda en doğru projeye ulaşılır. Süreç ham haldeki projeden başlar. Müşteriden bize gelen projeler yapısal, elektriksel ve işlevsel açıdan değerlendirilir ve projelendirilmesine başlanır.

YAZILIM :

Müşterinin talepleri ile geliştirilen ACCESS, PDKS, ÜYE TAKİP, YEMEKHANE OTOMASYONU, ORGANİZASYON ( FUAR, TOPLANTI VB), OTOPARK SİSTEM yazılımları standart ve isteğe göre müşteriye özel olarak sağlanmaktadır. Kendi üretimimiz olan kontrol panelleri ile ihtiyaca göre değişik çözümler sunulmaktadır.

MONTAJ :

Malzemeli yada malzemesiz olarak her türlü zayıf akım projeleri kablolama dahil anahtar teslimi montaj ve servis hizmeti verilmekteyiz. Refaranslarımızdan bugüne kadar yaptığımız projeleri görebilirsiniz.

BAKIM ONARIM:

Parçalı yada parçasız CCTV, Kartlı Geçiş, Network, Otopark vb sistemlerin bakım ve onarım hizmeti Türkiye genelinde verilmekte olup tecrübeli personelimizle hızlı doğru hizmeti vermeye devam etmekteyiz.