HAKKIMIZDA

Şirketimiz Ankara Proje, Micae Proje Elektrik Elektronik Güvenlik Ltd. adı ile 2007 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı elektronik ve network sistemleri bakım-onarım hizmetleri, alt yapı hizmetleri ve anahtar teslimi proje satışı olarak belirlenmiştir. Sektörde uzun yıllardır görev almış yönetimi ile satış, servis, montaj hizmetlerini kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı hizmeti vermiş ve vermeye devam etmektedir.

2011 yılında yeniden yapılanma ile Ankara Grup Proje Elektrik Elektronik Güvenlik Bilgisayar Ltd. Şti. olarak adını değiştirmiş ve hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırarak proje, malzeme satışı ve danışmanlık hizmetleri ile iş ortaklarına hizmet vermeye devam etmektedir. İş hayatı boyunca Barajlar, Fabrikalar, Okullar, Askeri Birlikler ve Kamu Kurum ve kuruluşlarına ve birçok özel işletmeye ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün artan bilgi ve tecrübemizle hizmet vermekteyiz. CCTV, Yangın, Kartlı Geçiş, Network, Kendi yazılım ve tasarımımız Otopark Otomasyonu ve alçak gerilim projelerinde isteğe özel çözüm ve ürünlerle tercih edilen bir firma olarak ilk gün ki heyecan ve titizlikle sizlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

2011 yılı içerisinde açılan www.cctvmerkezi.com online satış sayfası ile daha geniş ürün yelpazesi ile Türkiye geneline hizmet vermekte olan firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile daima yanınızda yer almak için güçlü ve tecrübeli kadrosu ile her zaman ve her yerde hazırdır. Teknolojinin sadece ürünlerin seçilmesi ile sınırlı kalmadığını bilen firmamız satış sonrası destek hizmeti verme adına Ankara Merkezli olarak uzman teknik kadromuzla yurt içi ve dışında Sistem Montaj hizmeti, bakım onarım hizmetlerini de vermektedir. Güçlü, verimli, çözümleyici iş ortağına ihtiyaç duyanların adresi olmayı hedefleyenlerle aynı çatı altında olmak umuduyla saygılar sunarız.